Gabinet medyczny warszawa, nowoczesny gabinet medyczny

“Relacje z pacjentami, zawiązanie swoistej więzi, zaufanie oraz niesienie pomocy w trudnych momentach to fundamenty na których chcę dalej budować swoją pracę.”

Anna Krysiukiewicz-Fenger

Jestem lekarzem specjalistą w zakresie pediatrii, od początku pracy związanym z endokrynologią dziecięcą.

Początkowo przez pracę asystenta w Klinice Endokrynologii i Diabetologii Dziecięcej, Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, a następnie Klinice Endokrynologii, Diabetologii i Chorób Metabolicznych Instytutu – Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, gdzie zdobywałam wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu pacjentów z problemami hormonalnymi i metabolicznymi.

Obecnie w tym samym instytucie w Klinice Immunologii realizuję specjalizację z immunologii klinicznej.

Od kliku lat kieruje oddziałami pediatrii warszawskich szpitali. Od 2011 roku jako Kierownik Kliniki Pediatrii, Laryngologii i Chirurgii Dziecięcej Szpitala Medicover w Warszawie a obecnie Ordynator Oddziału Pediatrii Szpitala im. Świętej Rodziny, koordynuję leczenie małych pacjentów a także mam przyjemność prowadzić szkolenia i kształcenie młodych lekarzy.

Poza stałym rozwojem w naukach medycznych, staram się podnosić swoją wiedzę i umiejętności w obszarach pokrewnych medycynieW psychologii, dzięki studiom podyplomowym na kierunku “Psychosomatyka i Somatopsychologia”, Uniwersytu SWPS, czy zarządzaniu, dzięki ukończonym studiom podyplomowym z “Zarządzania Organizacjami Ochrony Zdrowia” w Szkole Głównej Handlowej. Ponadto w ostatnich latach rozwijam swoje zainteresowanie innowacjami w medycynie i obszarze e-health. Obecnie studiując na kierunku “Master in eHealth and Telemedicine Management” w Rome Business School, zdobywam wiedzę która pozwala mi projektować własne rozwiązania telemedyczne w oparciu o innowacyjne narzędzia diagnostyczne.

Od lat biorę udział w warsztatach dla rodziców,  występuję w programach telewizyjnych i radiowych jako ekspert, oraz publikuje w prasie parentingowej. Staram się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem nie tylko z młodymi lekarzami, ale również z pacjentami i ich rodzicami.

Jestem autorką poradnika dla rodziców „Co Pan na to Doktorze z Sieci”,  w którym wspólnie z Katarzyną Koper staramy się pokazać jak niebezpieczna może być nieautoryzowana wiedza w sieci,  tym samym odpowiadam na najczęściej stawiane przez rodziców pytania i wątpliwości dotyczące zdrowia ich dzieci.Prywatnie jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci, które na codzień dostarczają mi wielu wrażeń a przez to doświadczeń.

dr anna krysiukiewicz-fenger, prywatny gabinet medyczny warszawa, klinika zdrowia dziecka, szybkie testy CRP warszawa

Zapraszam do obserwowania
dr Anna Krysiukiewicz-Fenger w social media: