„Cofnij czas” i przemiana Zuzi, czyli chcieć znaczy móc.

Pozostajemy w temacie otyłości i zdrowego odżywiania. W dniu dzisiejszym była kolejna emisja odcinka "Cofnij czas", w którym miałam przyjemność poznać cudowną nastolatkę - Zuzię. Pierwszy raz odcinek ukazał się w 2015 roku. Podczas jego nagrań Zuzia ważyła 102 kg. Nadwaga w jej przypadku była spowodowana głównie stresem i ciężkimi przeżyciami, których ukojenie odnalazła w jedzeniu.

Nadszedł taki moment w jej życiu, w którym stwierdziła, że albo teraz albo nigdy. Poczuła potrzebę uporządkowania swojego życia i znalazła siły do walki z otyłością. Miała ogromne wsparcie w mamie i rówieśnikach, którzy sami z czasem zaczęli zdrowo się odżywiać biorąc z niej przykład. Od nagrań tego odcinka minęło blisko 4 lata.

Udało nam się odnaleźć Zuzę, która wyraziła zgodę na umieszczenie swoich zdjęć przed i po przemianie. Straciła kilogramy, ale wewnętrznie jest wciąż tą samą miłą i sympatyczną dziewczyną. Jest też najlepszym dowodem na to, że jak się chce to można dokonać wielkich rzeczy. Nie ma rzeczy niemożliwych, a ich osiągnięcie zależy od nas samych. To w nas jest siła zmian na lepsze, to my jesteśmy tym co lepsze.

cofnij czas

Zuziu, a właściwie chyba już Zuzanno 🙂 dziękujemy Ci za udział w programie, za to, że zgodziłaś się na umieszczenie swojej przemiany. Życzymy Ci samych sukcesów!

Zuzię możecie na bieżąco śledzić na jej Instagramowym profilu: kulmaczesia

Dodaj komentarz